fbpx
Maksimilianas +370 655 65843
Asanos

Sveiką, kūrybingą, harmoningą – tokį vaiką mes ugdome. Ugdome kruopščiai atrinktomis jogos praktikomis, aktorinio meistriškumo pratimais. Visą užsiėmimą paverčiame smagiu žaidimu. Jo metu vaikai išsišėlsta ir kartu nejučia įgyja patirties, lavina įgūdžius, kurie padės jiems užaugti stipriems, savimi pasitikinčiais ir harmoningais žmonėmis.

Esu Maksimilianas Ponomariovas
Kodėl aš užsiimu Joga? 

Nežinau. Neužsiimu. Gyvenu. 🙂
Esu jogoje nuo 1998 metų žiemos. T.y. šiai dienai jau 21 metus. Ir tikrai ne visą laiką dariau tik fizinius pratimus… Oj ne… Be galo daug psichologinių bei dvasinių praktikų atlieka savo darbą mano gyvenime.
Tie, kas mane pažįsta, žino, jog mano gyvenimiška patirtis yra labai įvairi, nuo žiauriausių nuosmukių iki gražių aukštumų. Su viskuo susitvarkau, juk psichologinės praktikos buvo atliekamos ne be reikalo 🙂

Joga man – gyvenimo dalis. Tai yra filosofija, mąstymas, požiūris.

Aš mėgaujuosi kiekviena akimirka, mėgaujuosi kiekvienu gyvenimu užduotu klausimu ar iškeltu uždaviniu man, mėgaujuosi ir gyvenu. Juk iš visų klausimų ir atsakymų susiformuoja gyvenimas iš esmės.

Užsiėmimuose man teikia didelį malonumą padėti žmonėms su jų fiziniais kūnais, be galo patinka stebėti, kaip žmonės stengiasi atlikti net ir protiškai sudėtingus pratimus. Kur yra pastangos, ten yra ir tobulėjimas.

Be galo patinka dirbti su vaikais, stebėti jų progresą, stebėti, kaip plečiasi jų požiūris, kaip jie auga.

Su visais žmonėmis aš augu kartu. Ateina mokytis pas mane, o mokomės visi. Smagu juk 🙂