fbpx
Maksimilianas +370 655 65843
Asanos

JOGOS UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS

​JOGA SUGRĮŽTA! 🙂

Kviečiame išmėginti nemokamai!

Jogos samprata

Tai žemo ir (kartais) vidutinio intensyvumo fiziniai pratimai korektiškai ir protingai suderinti su protine veikla bei kvėpavimu. Ne, tai nėra religija ar jos propagavimas, tai nėra mityba ar jos propagavimas. Pati joga yra gyvenimo filosofija arba, paprasčiau tariant, draugiškas gyvenimo būdas sau ir kitiems (na, kad niekam nekenkti, o padėti).

Apie užsiėmimus

Pradžioje bus apšilimo pratimai, siekiant sušildyti kūnus ir įvesti sumaištį protuose. Vėliau pradedame jogos pratimus keliais plačiai žinomais standartiniais pratimų rinkiniais, tuomet pavieniais pratimais. Trečioje užsiėmimo dalyje skiriame dėmesio taisyklingam kvėpavimui. Na, o paskutinėje dalyje mokysimės sunkiausio – atsipalaiduoti. Tai puikus būdas nuraminti ir sufokusuoti protą ties vienu tikslu ir aiškia mintimi.

Užsiėmimams reikalingus kilimėlius suteikiu.

Atėjau čia vieną kartą – pasibandyti. Bet taip patiko ir pritiko, kad pasilikau kiek ilgėliau.  Užsiėmimo metu ne tik prajudini nuo kasdienio aštuonių valandų sėdėjimo prie kompiuterio sustingusius raumenukus, bet dar iš naujo susipažįsti su savimi, išmoksti nepamesti svarbių dalykų iš akiračio ir pradedi mylėti save ir visa, kas aplink, šiek tiek labiau. 

Julija V.

Nustebino aplinka, buvo gražiai įrengta ir jauku. Ramiai vedama paskaita įvedė į gerą nuotaiką,su gera energija praleidom masažų vakarą.

Paulius L.

Apsilankęs Maksimilijano studijoje, visuomet išeinu fiziškai ir protiškai išsivalęs, sveikai pavargęs ir pasikrovęs energijos. Rekomenduoju! 🙂

Manvydas S.

Bendra informacija

Adresas: Verkių g. 45, Vilnius

Nuostabioje, specialiai užsiėmimams pritaikytoje salėje, su klimato valdymu ir kitais patogumais. Kilimėliai dezinfekuojami po kiekvieno užsiėmimo. Laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais, nuo 20:10 iki 21:10 val. 🙂

Kaina: 40 Eur/mėnesiui (8 užsiėmimai), arba 8 Eur/vienas užsiėmimas. Pirmas užsiėmimas nemokamas.

Medicinos srities darbuotojams – nemokamai

Apie jogos mokytoją

Esu tas, kuris protinga joga (be propagandų) užsiima jau nuo 1998 metų. Savo sukauptomis žiniomis dalinuosi nuo 2012 metų. Tačiau daugiau apie tinklapyje:

https://laukinevysnia.lt/maksimilianas/

Jūsų vardas ir pavardė:

Jūsų tel. numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Jūsų sveikatos būklė:
Ar yra kokių nors specialių poreikių, negalavimų, lėtinių ligų ar traumų?