Maksimilianas +370 655 65843
Asanos

Turiu vaikišką tikslą – užaugti ir būti dideliu! 😀

Įsivaizduokite, kad dirbate nepriklausomi, tačiau vienoje komandoje, turite visišką veiksmų laisvę, o taip pat gaunate ir pagalbą, jeigu iškyla sunkumų. Be to, kartą per mėnesį kartu su visa komanda susitinkame ir aptariame einamus bei planuojamus įvykius. Kartą per ketvirtį rengiame visų mokytojų bendrą suvažiavimą, kuriame visi dalinamės žiniomis tarpusavyje, konsultuojamės, padedame įgauti naujų žinių, sertifikuojamės. O kartą metuose visi kartu išvykstame į bendrą kelionę, kur ne tik mokomės, bet ir linksmai leidžiame laiką!

Skamba smagiai? Tai yra mano svajonių komanda, mano svajonių studija, kurią dabar pradedu kurti. 🙂

Sukurkime didelę komandą, kuri būtų kaip šeima!
Noriu plėsti “Laukinės vyšnios” komandą per visą Lietuvą (o gal ir už jos ribų), vesti skirtingus fizinio, protinio ir emocinio lavinimo užsiėmimus. Visiškai nesvarbu, kokios srities specialistas (-istė) esate: joga, pilates, kalanetika, kineziterapija, šokių terapija ir t.t. Kuo platesnis studijos paslaugų spektras, tuo geriau tiek klientams, tiek mokytojų komandai! Siekiu, kad mokytojai galėtų dalintis tarpusavyje žiniomis, padėti vieni kitiems dėstyti, mokyti bei mokytis, skatinti, motyvuoti, konsultuoti siekiant bendro tobulėjimo ir gerinti bendrą visuomenės sveikatą.

Susivienykime!
Turime pakankamai įkurtų vieno asmens studijų, todėl siūlau sukurti vieną studiją su daug asmenų, daug skirtingų stilių bei nuomonių, tačiau su viena vizija, filosofija ir tikslu. Daug lengviau kurti vieną didelę studiją, apie kurią žinos visi, negu daug mažų, kurių žinomumui didinti bus iššvaistyta energija, laikas, pinigai. Susivienykime visi!

Nuo ko pradėti?
Pradžiai – pasikalbėkime. 🙂 Užpildykite žemiau esantį klausimyną ir aš su Jumis susisieksiu jau labai labai greitai!