fbpx
Maksimilianas +370 655 65843
Asanos

Esu sveikatinančios mitybos specialistė, sveiko gyvenimo būdo propaguotoja ir svarbiausia – visame pasaulyje pripažintos oro jogos mokytoja. Tobulėjimas ir augimas yra vienos svarbiausių mano vertybių.

Sveiku gyvenimo būdu vadovaujuosi jau tikrai ilgą laiką, tačiau kardinalus perversmas įvyko prieš 6 metus, kuomet pradėjau studijuoti maisto studijas ir tapau sąmoningesnė, o prieš porą metų savo žiniomis pradėjau dalintis ir su kitais, vesti seminarus. Dabar nusprendžiau, kad jau atėjo laikas dalintis ir savo sukauptomis žiniomis apie oro jogą ir vesti užsiėmimus! 🙂

Jogą pradėjau praktikuoti prieš 4 metus, o dabar be oro jogos neįsivaizduoju savo gyvenimo. Ji man padėjo išspręsti nugaros skausmo problemas, jaučiuosi energingesnė ir tuo pačiu metu ramesnė, kadangi ši veikla man padėjo atsikratyti baimių, kurios susijusios su vidiniais išgyvenimais.

Mano vedamose užsiėmimuose laužysite įsitikinimus, lipsite per baimės barjerus ir pažinsite dar neatrastas dalis savęs. Pamokų metu bus derinamos skirtingos atsipalaidavimo ir koncentravimosi technikos, kartu stiprinsite kūną ir ugdysite protą, kadangi šie du – nedaloma sąjunga. Tikiu, jog užsiėmimų metu vis patirsite ką nors naujo ir tyras vaikiškas bendravimas nuves į tikrąją esaties prigimtį.