fbpx
Maksimilianas +370 655 65843
Asanos

Oro jogos užsiėmimai Kaune

Nuo naujo sezono mūsų jogos studijoje atsiras galimybė praktikuoti Oro jogą!

Oro jogos samprata

Oro joga - tai visai neseniai atsiradusi jogos rūšis, kuri apima harmoningą mankštą ore ir stiprina ne tik kūną, bet ir sielą. Tai yra puikus užsiėmimas, norintiems atrasti naujų potyrių ir dar nepažintų dalių savęs,

Ši jogos rūšis itin lavina lankstumą, balansą ir gerina bendrą organizmo veiklą. Taip pat užsiėmimuose bus derinamos įvairios atsipalaidavimo ir susikoncentravimo technikos, taigi numalšinsite stresą ir pasikrausite pozityvia energija.

Oro joga yra tinkama tiek praktikavusiems jogą, tiek nieko bendro su ja neturėjusiems. Dažnas galvoja, kad prieš išbandant oro jogą, vertėtų kurį laiką lankyti Žemės jogą, tačiau tai visai netiesa!

Apie užsiėmimus

Jaukioje aplinkoje tobulinsime savo kūną visiškai neįprastomis sąlygomis - kabėdami ore. Taip pat mokysimės sąmoningai pajausti savo kvėpavimą, atpalaiduoti kūną bei protą, pailsėti.

Užsiėmimų pradžia - nuo rudens. Grupė nebus didelė - iki 10 žmonių, kad kiekvienam dalyvaujančiam galėtume skirti daugiau dėmesio.

Kaina: pirmas mėnesis - nemokamai, kadangi tai yra pirmieji tokio pobūdžio užsiėmimai mūsų jogos studijoje, kuriuos ves nauja mūsų komandos narė, Oro jogos mokytoja - Laura. Po pirmo mėnesio kaina: 35 Eur/mėnesiui, arba 8 Eur/vienkartinis mokestis.

Apie Oro jogos mokytoją

Laura - sveikatinančios mitybos specialistė, sveiko gyvenimo būdo propaguotoja ir svarbiausia – visame pasaulyje pripažintos oro jogos mokytoja. Tobulėjimas ir augimas yra vienos svarbiausių Lauros vertybių.

"Mano vedamose užsiėmimuose laužysite įsitikinimus, lipsite per baimės barjerus ir pažinsite dar neatrastas dalis savęs. Pamokų metu bus derinamos skirtingos atsipalaidavimo ir koncentravimosi technikos, kartu stiprinsite kūną ir ugdysite protą, kadangi šie du – nedaloma sąjunga. Tikiu, jog užsiėmimų metu vis patirsite ką nors naujo ir tyras vaikiškas bendravimas nuves į tikrąją esaties prigimtį." - tai yra Lauros žodžiai, ko ji tikisi iš šių užsiėmimų! :)